Fotel z trójstopniową regulacją oparcia:

Na drewnianej konstrukcji znajduje się podszewka z grubego stuprocentowego lnu pochodzenia polskiego. Jak wiadomo len jest materiałem naturalnym, który już sam w sobie dodaje estetyki i elegancji.Na podszewce ułożona jest poduszka wykonana z bawełny. W standardzie znajduje się poduszka w kolorze ecru, jednak posiadamy w ofercie także inne modele poduszek tak aby trafić w gusta każdego klienta. Możliwy jest także zakup fotela bez poduszki. Fotel posiada trójstopniową regulację położenia, co dodatkowo jest jego dużym atutem, gdyż w zależności od potrzeb może znajdować się w pozycji siedzącej lub półleżącej.
Przykładowe wymiary: 100x72x80 [cm]
Zestaw dwa fotele + stolik

W skład zestawu wchodzą dwa fotele z trójstopniową regulacją pochylenia oraz stolik, który idealnie pasuje do foteli tworząc razem ciekawy komplet. Zamawiając cały komplet masz pewność, że kolor foteli jak i stolika nie będzie od siebie odbiegał oraz z pewnością zyskasz atrakcyjniejszą cenę niż w przypadku zamawiania każdego produktu oddzielnie. Wymiary stolika również możesz modyfikować.
Przykładowe wymiary stolika: Wysoko?ć: 50[cm] Blat: 60x60 [cm]
Leżak/Leżanka

Produkt idealnie nadający się do opalania, odpoczynku. Przedstawiony kąt nachylenia leżaka daje idealną pozycję do odpoczynku nie obciążajšą przy tym kręgosłupa, który przy niektórych leżankach zostaje nadmiernie wysilony. Do leżaków wykonujemy małe, zgrabne stoliczki na kawę lub inne napoje. Nie są one w żaden sposób przytwierdzone do leżaka, są zatem w pełni mobilne. Stoliczek nie wchodzi w skład leżaka. Jest on osobnym produktem, który jednak według nas stanowi ciekawy komplet z wyżej przedstawionym leżakiem.
Przykładowe wymiary: 125x60 [cm]
Skrzynia ogrodowa

Idealnie nadaje się jako dodatkowy mebel na taras. Może służyć do przechowywania np. poduszek z foteli ogrodowych w celu uchronienia ich przed deszczem, narzędzi do grilla, czy też wszystkich innych przydatnych sprzętów, które powinny znajdować się pod ręką, a zwykle muszš być wynoszone i chowane do ?rodka pomieszczenia. Skrzynia wygląda bardzo estetycznie, w związku z czym w żaden sposób nie ujmuje uroku, czy też nie wadzi ogólnej aparycji ogrodu, tarasu, lecz tylko ją poprawia. Isntnieje możliwość dostosowania wymiarów.
Przykładowe wymiary: 100x50x50 [cm]Zapraszamy do galerii, gdzie będziecie się mogli lepiej zapoznać z naszymi produktami, a także z dostępną paletą kolorów. Mamy nadzieję, że który? z oferowanych przedmiotów przypadnie Wam do gustu. Zajrzyjcie również do zakładki inne gdzie zobaczycie indywidualne projekty naszych klientów.